Titles you rated
Dear XRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- 마이턴Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0