Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0