Series
Ratings
39
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0