Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
What/IfRated ★ 2.5
Fool Me OnceRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Bling EmpireRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5