Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0