Titles you rated
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5