Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
300Rated ★ 2.5
OrphanRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0