Titles you rated
Good NewsRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 0.5
Mother/AndroidRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DuneRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 0.5