Movies
Ratings
320
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
GoneRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
Meet DaveRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
HayatRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 3.0