Titles you rated
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0