Titles you rated
Little Fires EverywhereRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- To My StarRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5