Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5