Movies
Ratings
168
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0