Series
Ratings
107
VincenzoRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 0.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0