Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
The In-LawsRated ★ 3.5