Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0