Movies
Ratings
116
SpectreRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0