Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0