Series
Ratings
66
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0