Series
Ratings
45
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0