Titles you rated
The SuspectRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 4.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
The GrudgeRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5