Movies
Ratings
64
HauntersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0