Movies
Ratings
66
JoyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 1.5
Rinco's RestaurantRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
The Great PassageRated ★ 4.0