Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
The BoyRated ★ 0.5
The OrphanageRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Tale of TalesRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0- The Story Of My LifeRated ★ 1.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 2.0