Titles you rated
Parade's EndRated ★ 3.0
BirdsongRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5- Moone BoyRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
RootsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0