Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
No.3Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0