Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Cheo YongRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0