Movies
Ratings
50
GravityRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
SwayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0