Titles you rated
WarriorRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0