Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0