Movies
Ratings
644
CinderellaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Bang Gang (A Modern Love Story)Rated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5