Movies
Ratings
317
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
Saturday Night FeverRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.0