Movies
Ratings
338
MidwayRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0