Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5