Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
AliRated ★ 2.5
BrightRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0