Movies
Ratings
656
The MercilessRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
SplitRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0