Series
Ratings
39
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0