Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.0
Home for ChristmasRated ★ 4.0
Home for Christmas Season 2Rated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0