Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 0.5
The Polar ExpressRated ★ 0.5
BoyhoodRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0