Movies
Ratings
62
The HandmaidenRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0