Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 3.0
My Bossy GirlRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The VowRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 4.0