Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0