Movies
Ratings
372
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
The Tale of DespereauxRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
A Royal AffairRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 1.0
PapermanRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 2.5
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0
Demon SeedRated ★ 3.5