Movies
Ratings
351
Se7enRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
The Last SongRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Last VegasRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.0
Dear JohnRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Broken FlowersRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Hope SpringsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0