Series
Ratings
152
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 5.0
Why Her?Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0