Series
Ratings
64- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Same Bed, Different Dreams 2: You Are My DestinyRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Just Like TodayRated ★ 2.5
Modern FarmerRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0
Giant Peng TVRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5