Titles you rated
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 5.0