Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5