Movies
Ratings
32
101 DalmatiansRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
The Last Days on MarsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 3.0- Phantom PainRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Tokyo TowerRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.5