Movies
Ratings
60
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
Porco RossoRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0